Choď na obsah Choď na menu
 


Na "kuk" do /ne/obyčajnej zimnej prírody

22. 2. 2013

fara-v-zime.jpg

 

Zasnežená atmosféra vo farskej záhrade. Pod záľahou snehu je zrazu všetko také idylicky krásne. Sneh svojou belobou vnáša do sveta harmóniu a pokoj. Všimli ste si, ako je vonku tichúčko, keď padá sneh?

Foto: Blažej Bujňák

 

 

zimna-priroda-brezovicka.jpg

 

Kilá snehu na vetvách stromov. A tie by si tak rady oddýchli od toľkej ťažoby. Stačí trocha potriasť a snežná krása raz dva pominie, no ale predtým aspoň jedno foto, veď ten pohľad naozaj stojí za to.

 

 

 

 

 

Ďalšie "kuky" na to, ako snehové vločky vo veľkom počte vedia zmeniť a poriadne obieliť našu dedinu. Ak by sa dalo, tak by sme z tých vločiek odoslali tým, ktorí ich majú málo alebo dokonca zaznamenávajú ich akútny nedostatok.

kalamita-kostol.jpgkalamita-dedina.jpgkalamita-tuja.jpg

 

kalamita-vysny-koniec.jpg