Choď na obsah Choď na menu
 


Minulosť zachytená vo fotografiách

16. 4. 2012

Nasledujúce fotografie zachytávajú dianie v našej farnosti. Okrem samotných duchovných podujatí nám prinášajú informáciu o tom, ako vyzeral interiér nášho chrámu koncom prvej polovice minulého storočia. Takže, prijmime pozvanie do histórie.

 

hamborek---interier-kostola-001.jpg

Prvé dve fotografie zachytávajú duchovnú slávnosť a kázeň, ktorú vtedy prednášali kňazi z vyvýšeného miesta - kazateľnice. Tretia fotografia je z primičnej sv. omše nášho rodáka kňaza Vincenta Zontáka.

 

 

 

prve-sv.-prijimanie-001.jpg

Prvé sväté prijímanie a záber z duchovnej slávnosti, keď u nás pôsobil vdp. Andrej Rainer Kováč.

 

 

 

koleda--biskup-a-kostol-001.jpg

Ora et labora - modli sa a pracuj, hrabanie sena na lúkach

 

mládež pri speve koledy na sv. Štefana

slávnostná čečinová brána na uvítanie otca biskupa

slávenie slávnostnej sv. omše