Choď na obsah Choď na menu
 


Spevokol v našej farnosti

20. 6. 2012

80.jpgVo farnosti pôsobí miešaný spevácky zbor, ktorý spestruje svojím spevom rôzne duchovné slávnosti, ako napr. odpustové slávnosti v Brezovičke a vo Vysokej, Veľká noc a Vianoce a ďalšie. Na veľkonočné trojdnie si pripravuje  viacero spevov, medzi inými aj pašie a lamentácie.

Okrem tohto zboru sa vo farnosti aktivizuje aj detský spevokol, ktorý sa zapája do priebehu slávnosti prvého sv. prijímania. Veríme, že jeho činnosť  neustane, ale že sa ešte viac znásobí. Modlime sa preto za tieto spevácke zbory, aby svojím spevom i naďalej oslavovali nášho Pána.

Veríme, že sa podarí vo farnosti časom rozbehnúť aj sv. omše za účasti mládeže, kde by sa zapojil aj mládežnícky spevácky zbor. Kedysi u nás pôsobil taký zbor.

Foto: odpust pri kaplnke P. Márie vo  Vysokej